Transport międzynarodowy i krajowy

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Auto Tytan Transport Rumia. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem transportu towarów. Wiemy, że naszym klientom zależy na czasie. Każdy transport staramy się organizować jak najszybciej to możliwe, by przygotowane towary dotarły nawet w poniżej 24 godziny do miejsca docelowego. Zapewniamy szybką wycenę i reakcję na zamówioną usługę transportową i sam transport.

Nasze transporty charakteryzują się wysoką jakością i są bezpieczne. Dzięki bezpośredniemu transportowi minimalizujemy możliwość uszkodzenia przesyłki, ponieważ po załadunku towarów na pojazd towary nie są nigdzie przeładowywane i ten sam bus dostarcza je do miejsca docelowego. To też ma znaczenie w kontekście szybkości dostarczania towaru – brak przeładunku to zyskany cenny czas.

Transport ekspresowy busami realizujemy dla klientów indywidualnych, małych przedsiębiorstw i dużych organizacji. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto potrzebuje transportu.

Obsługiwane kierunki: Francja, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Czechy, Portugalia, Węgry, Luxemburg, Belgia, Słowacja, Austria i Szwajcaria.

transport spedycja europa auto tytan rumia

aUTO TYTAN Transport - FLOTA

transport spedycja międzynarodowa krajowa auto tytan rumia

Dysponujemy flotą pojazdów do transportu ekspresowego o DMC do 3,5 tony. 

W naszej ofercie mamy busy o wymiarach:

  • 420 x 220 x 230 które pomieszczą 8 euro palet;
  • 445 x 220 x 226 , które pomieszczą 8 palet i dodatkowo są wyposażone w inno lift;
  • laweta z przyczepą Iveco Daily, która może przewieźć 3 auta osobowe. Swobodnie też jest w stanie załadować i przewieźć busy. Wymiary tego składu to 460 x 210 na aucie oraz 860 x 200 na przyczepie.

GALERIA - AUTO TYTAN Transport RUMIA